Gymnastiekvereniging "Den Akert"
Geldrop


Ilse Cortenbach

ilse

ilse1 ilse2 ilse3

Geboortedatum: 22 juni 2000
Categorie: Senior Suppl. C
Divisie: 3

Leukste toestel: vloer en brug
Moeilijkste toestel: balk
Leukste onderdeel: arabier-flikflak
Onderdeel dat ik graag nog wil leren: arabier-flikflak-salto
Favoriete turnster: Stacey Toonders
Leukste wedstrijd: Regiokampioenschap 2011, omdat ik kampioen ben geworden

Verder: Ilse geeft les aan de jong talenten groep op zaterdagmorgen

Beste prestaties:
17de plaats 1/2 finale NK meerkamp 2015 (junior, divisie 3)
20de plaats 1/2 finale NK sprong 2015 (junior, divisie 3)
14de plaats 1/2 finale NK brug 2015 (junior, divisie 3)
20de plaats 1/2 finale NK balk 2015 (junior, divisie 3)
11de plaats 1/2 finale NK vloer 2015 (junior, divisie 3)
13de plaats Regiofinale 2015 (junior, divisie 3)
11de plaats Regiowedstrijden 2015 (junior, divisie 3)

23ste plaats Regiofinale 2014 (junior, divisie 3)
31ste plaats Toestelfinale sprong 2014 (junior, divisie 3)
16de plaats Toestelfinale brug 2014 (junior, divisie 3)
10de plaats Toestelfinale balk 2014 (junior, divisie 3)
30ste plaats Toestelfinale vloer 2014 (junior, divisie 3)
10de plaats Regiowedstrijden 2014 (junior, divisie 3)

5de plaats Regiofinale 2012 (jeugd, divisie 4)
7de plaats Regiowedstrijden 2012 (jeugd, divisie 4)

9de plaats Toestelfinale sprong 2011 (pupil II, divisie 5)
5de plaats Toestelfinale brug 2011 (pupil II, divisie 5)
5de plaats Toestelfinale balk 2011 (pupil II, divisie 5)
7de plaats Toestelfinale vloer 2011 (pupil II, divisie 5)
Regiokampioen 2011 (pupil II, divisie 5)

Competitiekampioen 2009/2010 (onderbouw, divisie 5)
2de plaats Clubkampioenschappen 2010 (onderbouw, divisie 5)
5de plaats Regiokampioenschappen 2010 (pupil 1, divisie 5)
5de plaats Toestelfinale brug 2010 (pupil 1, divisie 5)
7de plaats Toestelfinale balk 2010 (pupil 1, divisie 5)
6de plaats Toestelfinale vloer 2010 (pupil 1, divisie 5)
7de plaats Toestelfinale sprong 2010 (pupil 1, divisie 5)
Clubkampioen 2009/2010 (onderbouw, divisie 5)

19de plaats Regiokampioenschappen 2009 (instap, divisie 5)
1ste plaats Onderlinge wedstrijd 2009 (categorie instap)
2de plaats Clubkampioenschappen 2008 (categorie 8 jaar)

Terug naar overzicht